Aktuality

Dřevěné doplňky do zahrad

Nově nabízíme dřevěné doplňky do vašich zahrad.

Jedním z našich aktuálně nabízených výrobků jsou dřevěná koryta. Tato koryta jsou skvělým doplňkem pro vaši zahradu, terasu nebo balkon. Vyrábíme je na míru dle přání zákazníka, což znamená, že můžeme splnit vaše specifické rozměrové požadavky. Bez ohledu na to, zda potřebujete menší koryto pro jednu rostlinu nebo větší koryto pro větší skupinu rostlin, jsme schopni vyhovět vašim individuálním potřebám. Kromě toho nabízíme také možnost dodání koryt na místo určení.

Dalším produktem, který nabízíme, jsou špalky na sekání dřeva. Pokud máte krb, kamínka nebo jiný zdroj ohřevu, oceníte naše špalky, které jsou ideální pro sekání dřeva. Naše špalky mají výšku mezi 80 a 100 cm a nabízíme je v různých průměrech. To vám umožňuje vybrat si špalky, které odpovídají vašim individuálním potřebám a preferencím. Jsou z kvalitního dřeva a zajišťují pevnost a trvanlivost, kterou od našich produktů očekáváte.

Klademe důraz na kvalitu, preciznost zpracování a spokojenost zákazníka. Pokud máte zájem o naše dřevěné doplňky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: mittermayer@drevovysocina.cz. Rádi vám poskytneme další informace a individuální cenovou nabídku.

Co všechno ze dřeva ještě umíme se dozvíte na stránce Dřevovýroba